Блог

Отримайте онлайн позику на карту за 10 хвилин

Пропозиція місяця Всі пропозицій
Кращі кредитні продукти! Під 0%, гроші на банківську карту. На будь-які цілі. Без довідок та поручителів!

Чому варто брати кредит на карту за допомогою ZaimOdobren?

Наш сервіс безкоштовний Наш сервіс безкоштовний

Ми не беремо плату за користування нашим сервісом і не знімаємо гроші з ваших карт

Мінімальний пакет документів Мінімальний пакет документів

Тільки паспорт, ІПН і карта

Замовлення та отримання кредиту онлайн Замовлення та отримання кредиту онлайн

Немає необхідності кудись йти, щоб отримати гроші на карту

Оформлення заявки за 10 хвилин Оформлення заявки за 10 хвилин

Ви можете відправити заявку на кредит в кілька організацій відразу, це підвищить ваші шанси на отримання позики

Ваші дані захищені Ваші дані захищені

Ми не передаємо ваші дані третім особам

Надійні партнери Надійні партнери

Ми працюємо тільки з перевіреними фінансовими організаціями, що мають ліцензію НБУ, який здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

Наші нові партнери

Корисно для читання

Як взяти кредит якщо не працюєш

Що значить бути безробітним? Для початку визначимося з поняттям “безробітний”. В Україні, та й інших країнах пострадянського простору, розрізняються два…

Більше статей

Компанія ZaimOdobren пропонує кращі умови кредитування на вибір. У нас ви можете швидко вибрати компанію, де можна отримати кредит на карту онлайн за мінімальною процентною ставкою. Процедура представляє собою оформлення мікрокредиту на невеликий термін через онлайн форму. Після заповнення полів і позитивного підтвердження ви відразу отримуєте гроші на банківську карту. Все оформлення відбувається без дзвінків операторів, надання довідок та інформації про поручителів. Робота сервісу побудована таким чином, щоб людина за мінімальну кількість часу зміг отримати кредит на карту в бажаному розмірі та на вигідних для нього умовах погашення.

Як отримати кредит онлайн на карту за допомогою Zaim Odobren?

Щоб отримати гроші на рахунок, вам потрібно витратити кілька хвилин для заповнення онлайн форми на сайті компанії, яку ви вибрали. Якщо ви проходите процедуру вперше, вам потрібно зареєструватися, вказавши електронну пошту і номер телефону.

Далі кредит онлайн на карту оформляється в такій послідовності:

 1. У спеціально розробленому калькуляторі вибирайте необхідну суму і кількість днів для погашення. З правого боку відразу висвітиться сума, яку потрібно погасити.
 2. У нижньому полі заповнюється рядок «Мета кредиту».
 3. На наступній вкладці вносяться персональні дані.
 4. Приймається автоматичне рішення на основі обробки наданої інформації.
 5. Висвічується договір, де прописані всі умови кредитування. Внизу тексту необхідно підтвердити вашу згоду.
 6. На фінішному етапі вказується банківська карта, на яку і здійснюється переказ грошових коштів.

У розділі персональних даних необхідно ввести:

 • ПІБ;
 • дату народження;
 • дані про місце проживання;
 • номер та серію паспорта;
 • ІПН.

Щоб пройти процедуру від початку до кінця, ви можете використовувати планшет або мобільний телефон. Це дозволяє отримати гроші в будь-якому зручному для вас місці, де є підключення до мережі Інтернет.

Хто може отримати кредит на карту

Отримати кредит онлайн на карту в Україні може кожен громадянин, який досяг повнолітнього віку. Він повинен мати тільки три речі:

 • паспорт;
 • ІПН;
 • банківську карту.

Для успішної видачі кредиту без відмови необов’язково бути працевлаштованим. Головне, щоб у вас були погашені попередні кредити.

Обробка заявок відбувається протягом 10 секунд в автоматичному режимі. Це дозволяє швидко нараховувати гроші на карту. Нарахування відбувається практично відразу після заповнення онлайн форми і отримання схвальної відповіді. Якщо для оформлення в банку ви отримуєте гроші протягом 1-3 днів, то сервіси онлайн кредитування нараховують їх моментально. Це дає вам можливість оперативно вирішувати складні життєві ситуації.

Кредит відрізняється тим, що доступний кожній людині незалежно від рівня його доходу. Навіть тимчасово безробітний чоловік може взяти кредит онлайн на карту. Якщо потрібно сума на невеликий термін, кредит стає ідеальним вирішенням проблеми.

Подробиці кредитування

В середньому по Україні максимальна процентна ставка по кредиту (APR) становить 693,5% річних. Приклад розрахунку процентної ставки: при розмірі кредиту 1000 гривень терміном на 61 днів, позичальникові необхідно буде сумарно оплатити 2140 грівень.Сумма відсотків за період розраховується наступним чином = ((1000 грн * 693,5%) / 365 днів) * 60 днів = 1140 грн. По закінченню терміну кредиту необхідно сплатити 1000 грн (тіло кредиту) + 1140 грн (відсотки по кредиту), тобто загальна сума оплати складе 2140 грн.

У компаніях, яких ми представляємо прихованих платежів і комісії немає. Відкритість перед клієнтами і суворе дотримання договору, який оформляється в електронному вигляді, роблять процес онлайн кредитування прозорим. Він видається кожному позичальнику і є безстроковим, тому що діє до моменту виконання зобов’язань кожної із сторін. При цьому позичальникові надається право взяти кредит на термін від 61 до 90 днів – він самостійно вибирає оптимальні умови.

У кожному разі МФО намагаються йти назустріч клієнтам, тому існує можливість пролонгації (продовження) терміну виплати кредиту. Продовжити час виплат можна в будь-якій важкій ситуації і на необмежений період, досить лише відшкодувати невелику суму за пролонгацію і користуватися такими перевагами:

 • уникнути накопичення прострочених боргів;
 • зменшення щомісячних платежів;
 • погашення проблемної заборгованості без судових розглядів;
 • збереження хорошої кредитної історії.

Способи повернення кредиту, оформленого онлайн

Часткове або повне погашення кредиту повинно здійснюватися у відповідності з графіком, зазначеному в договорі. Зверніть увагу на те, що від моменту внесення суми до зарахування коштів може пройти від декількох хвилин до трьох робочих днів. Щоб не допустити прострочення платежу – рекомендується повертати кредит на кілька днів раніше певної дати. Якщо ви оформили моментальний кредит на карту – можна повернути його кількома методами.

 • Банківською картою. Для цього вам знадобиться зайти в особистий кабінет і вибрати розділ «поточний кредит». Слідуючи підказкам сайту, переведіть гроші на погашення боргу.
 • За допомогою терміналу самообслуговування. У багатьох супермаркетах знаходяться термінали послуг City24 або EasyPay. Впишіть суму, яку збираєтеся внести і номер телефону, вказаний при оформленні заявки. На моніторі терміналу виберіть розділ «Банківські операції».
 • У касі відділення банку. Вказавши реквізити, прописані в договорі, розрахунковий рахунок МФО і вписавши свої дані в призначення платежу (ПІБ, ІПН і номер телефону), ви проведете оплату. Зробити це можна у відділенні будь-якого банку України.

Погашати онлайн кредити на карту не складає труднощів – ви самі вибираєте спосіб, який вам зручніший.

Переваги компанії ZaimOdobren

Ми пропонуємо швидко вибрати і взяти онлайн кредит на карту на максимально вигідних умовах. Наші постійні клієнти отримують можливість брати в кредит великі суми на довгий термін.

На сьогоднішній день багато мікрофінансові організації йдуть на зустріч, що б схвалити кредит навіть громадянам з поганою кредитною історією. Інші переваги позик онлайн:

 • видача кредитів в цілодобовому режимі;
 • проста схема отримання грошей;
 • позитивну відповідь приходить до 95% звернулися до нас клієнтів;
 • моментальне зарахування коштів на карту;
 • видача готівки на основі електронного договору;
 • угоди складається без дзвінків операторів і поручителів;
 • швидко реагуємо на запити клієнтів.

Ви бажаєте взяти фінансові кошти і повернути їх у встановлені вами терміни? Натискайте кнопку для оформлення кредиту і отримаєте гроші на карту протягом декількох хвилин.