SlonCredit

Отримати гроші в SlonCredit

Знижка для всіх на 20%
Сума займу
до 100 000 ₴
Відсоток
від 0.48 %
Термін позики
до 12 місяців
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію SlonCredit

SlonCredit (СлонКредит) - компанія, яка займається видачею кредитів на карту на довгий термін. Від 3 до 12 місяців. Сума кредиту від 5 000 до 100 000 грн. Працює на ринку України з 2019 року. Компанія отримала ліцензію від НБУ ФК № 1891 від 25.10.2018 року. Єдиним власником компанії є «ЛТУ Фінанс» (Польща). Зареєстрована в серпні 2018 року. Головним напрямком діяльності є видача онлайн-позик на тривалий термін. Ця установа одна з перших почала видавати довгострокові кредити через інтернет.

Позика на термін більше ніж 30 діб

Сума займу 5 000 - 100 000 ₴
Сума першого займу 100 000 ₴
Процентна ставка 0.48 %, в день
Термін 3 - 12 місяців

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані SlonCredit

Офіційний сайт https://sloncredit.com.ua
Телефон
Email info@sloncredit.com.ua
Юридична адреса 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А
Графік роботи Пн-Чт 9:00 - 18:00 Пт 9:00 - 16:45 Обідня перерва з 13:00 до 14:00 Вихідні дні: Сб-Нд та державні свята
Ліцензія № 1891 от 25.10.2018

Умови по кредиту новому клієнтові SlonCredit

Нові клієнти укладають угоду на таких умовах:

 • мінімальна сума видачі – 5 000 гривень;
 • максимальний кредитний ліміт – 100 000 гривень;
 • процентна ставка – 0,48% в день;
 • разова комісія за видачу кредиту – 10%. Чи включається в суму основного боргу;
 • виплата кредиту здійснюється рівними платежами. Погашати заборгованість необхідно один раз на місяць.

«Слон Кредит» приймає заявки від фізичних осіб, які відповідають наступним критеріям:

 • українське громадянство;
 • вік 18-65 років;
 • постійна реєстрація в будь-який з областей України, крім тимчасово окупованих територій;
 • наявність іменний банківської картки та мобільного телефону.

Для оформлення позики на довгий термін потрібен тільки діючий паспорт і ІПН. Рішення по заявці приймається протягом 30 хвилин. Анкети перевіряються в ручному режимі співробітниками компанії.

Умови позики для постійних клієнтів

Тарифи по кредитах для нових і постійних клієнтів однакові. Діючі позичальники можуть знизити вартість кредиту за рахунок наявного промокодом. Їм не потрібно повторно вносити дані в анкету, а просто сформувати нову заявку в особистому кабінеті. На її перевірку потрібно мінімум часу.

Як взяти займ в СлонКредит?

Процедура оформлення позики в мікрофінансової компанії «Слон Кредит» складається з таких етапів:

 • Вибір суми кредиту і терміну його погашення на кредитному калькуляторі.
 • Заповнення анкети та отримання доступу в особистий кабінет.
 • Верифікація банківської карти.
 • Прийняття рішення за заявкою – відповідь повідомляють в смс-повідомленні.
 • Вивчення кредитного договору і його підписання в особистому кабінеті.
 • Зарахування грошей на карту.

Позичальник заповнює заявку в будь-який час. Але її розгляд можливо тільки в робочий час компанії: по буднях з 9.00 до 20.00, у вихідні дні з 10.00 до 18.00.

Як погасити кредит?

Позичальникам мікрофінансової організації доступні наступні канали погашення:

 • банківською картою в особистому кабінеті – найшвидший і простий варіант. Гроші миттєво надходять на рахунок кредитора;
 • в терміналі Приватбанку;
 • через онлайн-сервіс Приват24;
 • в касі будь-якого банку – в цьому випадку на зарахування переказу потрібно 1-3 дні.

У призначенні платежу необхідно вказати ПІБ позичальника і його ІПН.

Реструктуризація кредиту в SlonCredit

Підписуючи кредитний договір, клієнт бере на себе зобов’язання своєчасно повернути борг. Але від форс-мажорних обставин ніхто не застрахований. Прострочення по кредиту може виникнути з різних причин: проблеми зі здоров’ям, втрата роботи або зменшення заробітної плати.

Якщо клієнт не може оплачувати позику з поважної причини, то йому завжди підуть назустріч і запропонують реструктуризацію. Головне – не затягувати зі зверненням до кредитору. Чим довше прострочення, тим більше доведеться потім платити відсотків. Після того, як кредит реструктуризований, по ньому не нараховують штрафи і відсотки. Розмір заборгованості не буде збільшуватися.

Пролонгація позики в SlonCredit

У «Слон Кредит» пролонгація договору не передбачена. Позика є довгостроковим. Позичальнику необхідно щомісяця оплачувати заборгованість.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Несплата мікрокредиту має серйозні наслідки для позичальника. З урахуванням того, в цій компанії видають позики на великі суми, то працювати з проблемним клієнтом будуть дуже тісно. Для стягнення заборгованості «СлонКредит» використовує такі методи:

 • Дзвінки зі служби безпеки клієнту, його родичам і роботодавцю. Спочатку з позичальником спробують вирішити питання мирним шляхом. Йому запропонують реструктуризувати борг і розрахують новий графік погашення.
 • Якщо клієнт і далі вносить платежі, то до роботи приступають колектори. Вони надають послуги за комісії або можуть повністю перевикупіть кредит. Їх методи роботи нікому не сподобаються.
 • Звернення до суду. За дрібним позиками така ситуація зустрічається вкрай рідко. Але з урахуванням того, що «Слон Кредит» видає до 100 000 гривень, для стягнення боргу є сенс подати і позовну заяву. В цьому випадку, позичальникові доведеться ще оплачувати і судові витрати.
 • На підставі судового рішення може бути накладена заборона на виїзд за кордон, арештовано майно або встановлені примусові відрахування із заробітної плати в рахунок погашення заборгованості.

Щоб не створювати собі зайвих проблем і зберегти майно в цілості й схоронності, потрібно своєчасно виконувати боргові зобов’язання. Якщо не впевнені у своїх фінансових можливостях, то краще відмовтеся від угоди.

Акції та знижки

Різні акційні пропозиції компанії розробляють для залучення нових клієнтів. Мікрофінансових організація «СлонКредит» вже завоювала довіру українців і стала надійним фінансовим партнером для них. Проблем з розширенням клієнтської бази у неї немає. Компанія встановила вигідні тарифи на свої послуги, тому їй і не потрібно придумувати ніяких акцій.

Постійним позичальникам можуть надсилати промокодом за своєчасне погашення позики, позитивні відгуки про роботу організації. Розмір знижки визначається в індивідуальному порядку.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.