Швидко Гроші

Швидко Гроші

не потрібно підтверджувати карту або завантажувати скан-копії документів
Сума займу
до 20 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 70 днів
Вік
до 60 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Швидко Гроші

«Швидко Гроші» - найбільша мікрофінансових організація України. Свої послуги вона надає з 2012 року. Обслуговування клієнтів здійснює в стаціонарних офісах і за дистанційною схемою. Філіальна мережа включає понад 200 відділень, відкритих по всій країні. Також Швидко Гроші видають онлайн кредити на карту через свій сайт sgroshi.com.ua.

Умови кредитування Швидко Гроші

Швидкість видачі 10 мин
Сума займу 1000 - 20 000 ₴
Сума першого займу 9 000 ₴
Процентна ставка 2 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
3 - 70 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 60 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Швидко Гроші

Офіційний сайт https://sgroshi.com.ua
Телефон
Email info@sgroshi.com
Юридична адреса 01032, м.Київ, вул. Саксаганського 133-А
Графік роботи ПН-ПТ з 08:00 - 20:00 СБ-НД з 10:00 - 19:00
Ліцензія №438 от 28.02.2017 г.

Умови кредитування в Швидко грошах

При виборі кредитної організації вирішальним фактором є прозорість умов. Компанія «Швидко гроші» пропонує кредити без відмов на вигідних умовах як для нових, так і для постійних клієнтів. Процентна ставка залишається незмінною і становить 2% на добу. При цьому кредит можна взяти на суму від 1000 до 20000 гривень. При цьому висока сума кредиту зберігається і для нових клієнтів – 9 000 тис. гривень в якості першого кредиту.

Термін кредитування становить від 3 до 70 днів. Незважаючи на невеликий термін кредитування, позичальник завжди має можливість оформити пролонгацію кредиту, щоб відстрочити його виплату, а також виплатити онлайн займ і взяти новий.

Вимоги до позичальника

До основних переваг компанії «Швидко гроші» відноситься лояльне ставлення до клієнтів і видача мікропозик навіть тим фізичним особам, які мають неідеальну кредитну історію. Клієнтами кредитної організації можуть стати:

 • всі дієздатні люди у віці від 18 до 60 років;
 • домогосподарки і матері в декретній відпустці;
 • фрілансери без підтвердження заробітку;
 • студенти;
 • фізичні особи без офіційного працевлаштування.

Крім того, для вирішення фінансових проблем потрібен мінімальний пакет документів, до якого входить тільки паспорт з пропискою та ідентифікаційний код. Але при цьому позичальник повинен мати постійний і стабільний дохід, який дозволяє повернути позику в повній мірі разом з відсотками. Для оформлення кредиту без фото також буде потрібно мобільний телефон і будь-який пристрій з доступом в інтернет.

Як оформити кредит в «Швидко гроші»?

Компанія «Швидко гроші» видає зручні моментальні позики, що дозволяють отримати фінансову допомогу, не виходячи з дому і всього через 15 хвилин після подачі заявки. При цьому така послуга є вкрай зручною і прозорою. Це прекрасна альтернатива позики грошей на короткий строк у знайомих або зняття з кредитної картки. Відсоток дуже високий, а для оформлення буде потрібно будь-який пристрій з виходом в інтернет і мобільний телефон.

Отримання позики включає в себе кілька простих етапів:

 1. Для початку слід зайти на сайт компанії, вибрати необхідну суму і термін кредитування. Для цього використовується зручний повзунок. Після вибору оптимального варіанту слід натиснути клавішу «Оформити кредит».
 2. Після чого відбувається перехід на просту форму реєстрації в системі. Тут досить вказати тільки своє ім’я і номер мобільного телефону. На телефон прийде повідомлення з кодом, який потрібно ввести в зазначеному віконці і підтвердити процес реєстрації.
 3. Після реєстрації слід заповнити анкету. У ній вказується ПІБ, дата народження, дані паспорта, ідентифікаційний код і інша персональна інформація. Під цими даними є правила кредитування, які потрібно вивчити, після чого перейти до подальшого оформлення кредиту.
 4. Заповнити анкету з місцем роботи, включаючи назву компанії, посаду, рівень доходу та контактний номер.
 5. Вказати контактний номер людини, який зможе підтвердити зазначену інформацію. Це може родич, друг або колега.
 6. Вказати номер банківської карти, на яку будуть перераховані гроші, а також термін її придатності і код.
 7. Вказати адресу прописки і проживання.
 8. Очікувати дзвінка представника компанії, який уточнить інформацію. Також уявити може зателефонувати і заповнивши контактну форму.
 9. Після чого відбувається процес верифікації карти і перерахування на неї кредитних коштів. Вкрай важливо, щоб карта була оформлена на ту людину, яка бере позику. В іншому випадку клієнтові в кредиті буде відмовлено.

Постійні клієнти зможуть входити в особистий кабінет за допомогою номера свого мобільного телефону в якості логіна і коду, який на нього приходить, в якості пароля, тому повторне оформлення заявки ще простіше.

Прострочення в Швидко Гроші

При оформленні кредиту в «Швидко гроші» рекомендується не допускати прострочень. Компанія не тільки збільшить процентну ставку по кредиту з першого дня прострочення, але і буде використовувати штрафні санкції, прописані в умовах договору. При простроченні боргу процентна ставка збільшується в два рази, роблячи погашення заборгованості ще більш складним процесом.

До того ж компанія має право передати борг колекторам, які будуть намагатися стягнути борг різними способами. Компанія має право навіть подати до суду на боржника, зобов’язавши його виплатити не тільки суму боргу і відсотки по ньому, але і судові витрати. Тому найкраще вчасно зв’язатися з представниками компанії, щоб вони провели пролонгацію або реструктуризацію боргу.

Пролонгація/продовження кредиту

Найзручнішим інструментом при неможливості вчасно погасити позику є пролонгація мікрозайма. В такому випадку позичальникові слід погасити тільки відсотки по кредиту, в основний борг можна буде погасити пізніше. Для оформлення продовження кредиту необхідно звернутися на гарячу лінію.

Швидко гроші: реструктуризація

Якщо виник великий борг та немає чим платити кредит не слід панікувати. Негайно зв’яжіться до менеджера с проханням реструктуризації боргу та опишіть вашу ситуацію. При своєчасному зверненні Вам завжди допоможуть.

Компанія ШвидкоГроші наполегливо рекомендує “не ховатися” від кредитора, в такому випадку Ви будете значитися, як злістний неплатник і допомогти Вам буде ще складніше.

Акції та промокоди

Компанія займається поширенням промокодом, що дозволяють оформити кредит до 3000 грн під більш низькі відсотки. Промокодом можна знайти на офіційному сайті компанії, в розсилках або соціальних мережах. Крім того, компанія проводити акції, дозволяючи отримати першу позику на вигідних умовах.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.