Moneyveo

MoneyVeo

Лідер кредитування в Україні
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
2, 4,50/5
Відгуки

Умови кредитування Moneyveo

Сума займу 100 - 22000 ₴
Сума першого займу 17000 ₴
Процентна ставка 1.7 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 30 днів

Позика на термін більше ніж 30 діб Moneyveo

Сума займу 10000 - 30000 ₴
Сума першого займу 17000 ₴
Процентна ставка 0.69 %, в день
Термін 8 - 18 тижднів

Вимоги до позичальника Moneyveo

Вік 18 - 92 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Про компанію Moneyveo

Moneyveo - це фінансова компанія, яка першою на українському ринку почала видавати онлайн-позики. В даному сегменті вона утримує лідерство протягом останніх чотирьох років. Постійними клієнтами компанії є понад 300 тисяч українців. Розмір кредитного портфеля організації перевищує 2.7 млрд гривень, а кількість укладених договорів - понад 1 млн угод.
Офіційний сайт https://moneyveo.ua/
Телефон
 • 0 800 21 9393
Email support@moneyveo.ua
Юридична адреса 01015, г. Киев, ул. Лейпцизька, 15Б, перший поверх
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №105
Наші нові МФО партнери

Як отримати мікрокредит в Moneyveo?

Оформлення угоди проводиться за дистанційною схемою через інтернет. Позичальнику необхідно виконати наступні дії:

 • Визначитися з розміром позики і терміном його виплати. За допомогою кредитного калькулятора розрахувати розмір платежу до закінчення договору.
 • Зареєструватися в особистому кабінеті і заповнити анкету. Вся надана інформація повинна бути достовірною і відповідати паспорту.
 • Внести реквізити карти. Щоб переконатися, що вона відкрита на ім’я позичальника, компанія проводить верифікацію. З рахунку списується рахунку до 1 грн. Після того, як клієнт отримав смс-повідомлення про проведення видаткової операції, йому потрібно вказати в особистому кабінеті розмірі списаної суми. Це є перевірочним кодом для підтвердження всіх зазначених даних.
 • Заявник отримує смс-повідомлення з узгодженим лімітом по заявці. Якщо дані умови клієнта влаштовують, він повинен ознайомитися з договором і дати згоду на операцію (вказується спеціальний пароль в особистому кабінеті).
 • Миттєве зарахування коштів на картковий рахунок.

Реєстрація в Манівео і отримання позики займе не більше 15 хвилин. При цьому позичальник може не залишати межі своєї квартири. Заявки компанія обробляє цілодобово. У будь-який момент фізична особа може отримати необхідну йому суму грошей.

Кредит новому клієнтові Moneyveo: умови

В даному закладі надають нецільові позики без забезпечення і поручительства.

Перший кредит у Манівео може отримати фізична особа, яка відповідає таким вимогам:

 • є дієздатним громадянином України;
 • вікові рамки від 18 до 92 років;
 • має постійну реєстрацію в одному з регіонів країни;
 • діє від свого імені, а не від третьої особи;
 • у нього відкрита іменна карта в будь-якому з українських банків.

Новим позичальникам мікропозик в Манівео видається на суму від 100,00 до 17000,00 гривень. Мінімальний термін виплати боргу – 1 день, а максимальний – 30 днів. Для нових клієнтів встановлено пільговий відсоток – 0,01% в день.

До переліку запитуваних документів входить цивільний паспорт і довідка про присвоєння ІПН.

Повторний кредит в Moneyveo: умови

Нова позика клієнт може отримати тільки після того, як погасить попередній. Повторна заявка розглядається в найкоротші терміни. Вносити дані в анкету потрібно тільки в тому випадку, якщо вони змінилися.

Якщо мікрокредит в Манівео позичальник виплатив без прострочень, то другий зможе оформити на велику суму. Максимальна видача становить 22000 гривень. Термін кредитування залишається тим же – 30 днів.

Як повернути мікрокредит без прострочень в Moneyveo?

Кредитний договір, укладений через інтернет, має таку ж юридичну силу, що і його паперовий варіант. Найголовніша обов’язок позичальника – своєчасно погасити заборгованість Манівео. В особистому кабінеті можна подивитися термін закінчення угоди, до якого і потрібно внести платіж. Зробити це краще заздалегідь, так як на зарахування грошових коштів буде потрібно від 1 до 3 днів.

Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір способів погашення боргу. Кожен позичальник вибирає той варіант, який його найбільше влаштовує.

Приватбанк

Власники карт Приватбанку можуть оплачувати позику в системі інтернет-банкінгу Приват24. Для цього їм необхідно:

 • Успішно авторизуватися в системі.
 • Зайти в розділ «Мої платежі» та клікнути на кнопку «Створити новий платіж».
 • У вікні пошуку набрати назву компанії Манівео.
 • Вибрати реквізити установи і натиснути «Манівео Погашення кредитів».
 • Вказати суму і підтвердити транзакцію.

Гроші списуються з карти миттєво і в той же день зараховуються на рахунок кредитора. Платіж проводиться без комісії.

Ізіпей (Погашення за допомогою EasyPay)

Якщо у позичальника є карта з достатньою сумою на балансі, він може оплатити заборгованість через сервіс EasyPay. Для цього йому необхідно:

 • Зайти на сайт EasyPay, розділ «Банки і фінансові послуги».
 • Вибрати опцію «Погашення кредитів».
 • Знайти компанію Moneyveo.
 • Вказати номер свого мобільного телефону, суму операцію.
 • Внести дані карти, з якої потім будуть списані гроші.
 • Підтвердити операцію.

При здійсненні оплати потрібно вказувати той номер мобільного телефону, який клієнт використовував при отриманні мікропозик. Час надходження переказу – 15 хвилин. За цю операцію комісія не стягується.

Реквізити для оплати

Оплата платежу по кредиту можлива тільки при наявності всіх реквізитів компанії. Їх можна подивитися в особистому кабінеті або кредитному договорі.

Також позичальник може зателефонувати на гарячу лінію і уточнити їх у оператора. У призначенні платежу потрібно вказувати номер договору, дату його підписання, ІПН і ПІБ позичальника.

Реєстрація в Манівео

Для отримання мікропозик клієнт в першу чергу повинен зареєструватися в особистому кабінеті. Ця процедура проста і зрозуміла. Якщо виникли будь-які складності, можна звернутися в колл-центр за консультацією.

Нові клієнти повинні отримати доступ до особистого кабінету. Для цього вони вносять персональні дані, які розділені на 6 розділів:

 • особисті дані;
 • соціальна інформація;
 • адреса;
 • працевлаштування;
 • реквізити карти;
 • підтвердження наданих даних.

Також можлива авторизація через Фейсбук. Всі зазначені відомості повинні бути достовірними. В іншому випадку ймовірність відмови за заявкою дуже висока.

Вхід в особистий кабінет Moneyveo (Вхід)

Для входу в особистий кабінет клієнт використовує логін і пароль. В якості логіна необхідно вказувати номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. Пароль користувач придумує самостійно.

Реструктуризація боргу

Згідно з умовами договору, реструктуризація боргу не передбачена. Якщо клієнт не може вчасно погасити борг, то у нього є можливість пролонгувати угоду. Головна умова – сплатити нараховані відсотки. Штраф при цьому не нараховується. Продовжити договір можна на 30 днів з моменту його укладення. Наприклад, термін дії договору становить 10 днів. У такому випадку клієнт може відстрочити виплату на 20 днів. Дана операція виконується в особистому кабінеті.

Промокоди в Moneyveo

Постійні клієнти компанії можуть отримувати позики за зниженою процентною ставкою. Для цього у них повинен бути промокод. Цей набір цифр можна отримати наступним чином:

Стежити за новинами та акціями, які проводить установа. Позичальнику може бути надіслано код на його електронну пошту.
Проявляти активність в соціальних мережах, зокрема залишати відгуки про Манівео. Клієнт повинен підписатися на сторінці компанії в Гугл або Фейсбук, поділитися інформацією або залишити відгук. Потім зробити скріншот і надіслати його на електронну пошту Манівео. У відповідь буде надіслано промокод.

Його потрібно вказувати при подачі нової заявки, щоб отримати пільгову відсоткову ставку.

Що буде якщо не платити?

Прострочення в Moneyveo

До виплати онлайн-позик потрібно ставитися з усією серйозністю. Якщо платіж вчасно не внесений, виникає прострочення і нараховуються підвищені відсотки. Також псується кредитна історія клієнта.

Штраф

Якщо виникло прострочення, то стандартна процентна ставка (1,7%) збільшується до 3% в день. Штраф при цьому не нараховується.

Суд

Згідно з умовами кредитного договору, при виникненні простроченої заборгованості Манівео може звернутися до суду для примусового стягнення боргу. На практиці позов подається в дуже рідкісних випадках. Сума виданих позик невелика, а судові витрати потрібно оплачувати незалежно від результату засідання.

Стягненням заборгованості займаються співробітники служби безпеки і колектори. Вони і будуть вести переговори з боржником. Детальніше на тему “Хто не повертав кредит Манівео” читайте в нашому матеріалі.

Акції та знижки в Манівео

Перелік всіх проведених акцій вказано на сайті фінансової організації. На даний момент діє акція «Приведи друга». За кожного клієнта, який отримав по вашій рекомендації позику, виплачується 150 грн.

Також компанія розробила вигідну програму лояльності. За кожен своєчасно погашений позику клієнт отримує бали. Їх він обмінює на знижку до процентної ставки при оформленні нового кредиту. Максимально можлива знижка – 50%.

Ліцензія

Діяльність компанії Манівео проводиться на підставі безстрокової ліцензії, яка була видана 14.05.2015.

ліцензії:

 1. Ліцензія видана Національною комісією здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 14.05.2015 (безстрокова), переоформлена 26.01.2017 року.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.